Zmieniamy polski przemysł!

VIGO System S.A. zostało wyróżnione prestiżowym tytułem „Tego, który zmienia polski przemysł”. Od 19 lat tytuł ten przyznawany jest przez redakcję magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu WNP.PL.

– Wyróżniamy osoby, firmy, instytucje i wydarzenia, które w istotnym stopniu wpływają na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i w całej gospodarce – podkreślił prezes Grupy PTWP Wojciech Kuśpik.

Podczas uroczystej gali wyróżnienie z rąk Jerzego Kwiecińskiego – Ministra Inwestycji i Rozwoju odebrał Prezes VIGO System – Adam Piotrowski.

– W VIGO System produkujemy bardzo małe produkty, które mają wielkie osiągi – tak tworzy się sztuka  technologii. Obecnie 93 proc. produkcji firmy trafia poza Polskę ale jesteśmy przekonani, że w niedługiej przyszłości polski rynek także będzie stanowił dużą cześć naszej sprzedaży. Dziękuję za przyznane wyróżnienie. Każda nominacja jest docenieniem naszej ciężkiej pracy. – podsumował Adam Piotrowski.

Uroczysta gala przyznania tytułów była wydarzeniem wieńczącym Forum Zmieniamy Polski Przemysł, jedną z najważniejszych debat publicznych o przyszłości polskiej gospodarki. Forum, które odbyło się w środę 27 lutego w Warszawie, cieszyło się dużym zainteresowanie przedstawicieli gospodarki, przemysłu i polityki.