Co nas wyróżnia?

VIGO System to przykład optymalnego połączenia świata nauki i biznesu. Wiele naszych projektów jest realizowanych we współpracy z czołowymi światowymi uczelniami takimi jak MIT czy Uniwersytet Princeton. Nasi pracownicy to elita w swoim zawodzie. Są kreatywni, a struktura naszej firmy powoduje, że ich opinie i pomysły trafiaj bezpośrednio do osoby decyzyjnej, przez co mają bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju firmy.

Czemu warto?

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, której specjalizacją jest tworzenie nowych, innowacyjnych produktów, systemów pomiarowych, a przede wszystkim oferowanie innowacyjnych rozwiązań dla klientów. Zdobywamy wiedzę, dzielimy się doświadczeniem i szukamy lepszych, innowacyjnych rozwiązań. VIGO System  to nie tylko praca z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie, ale także niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w międzynarodowych projektach badawczych.

Wypowiedzi pracowników:

Agnieszka Rodziewicz
Agnieszka RodziewiczKierownik Zespołu Lean
Vigo to dynamicznie rozwijająca się firma, która wierzy w potencjał pracowników, inwestuje w ich rozwój i pozwala im mierzyć się z ambitnymi zadaniami. Jednocześnie, tutejszej atmosferze o wiele bliżej do „naukowej” niż „korporacyjnej”. To połączenie sprawia, że kompetencje, które zdobyłam podczas pisania doktoratu realnie wspierają biznesowe potrzeby VIGO realizowane przez Zespół Lean.
Marcin Nowacki
Marcin NowackiStarszy Specjalista Sprzedaży
Największa satysfakcja z pracy w VIGO System to uczestnictwo w tworzeniu niesamowitej innowacyjnej technologii pozwalającej  naukowcom, wynalazcom i przedsiębiorcom odkrywać nowe aspekty przemysłu i świata. Ogólnoświatowe zapotrzebowanie na detektory VIGO System sprawia, że codziennie współpracuję z ludźmi z najróżniejszych państw i kultur, co pozwala zachować ciekawość i codzienny wysoki zapał do pracy.
Rozwiń
Paweł Leszcz
Paweł LeszczInżynier Rozwoju Elektroniki
Praca w VIGO pozwala spokojnie cieszyć się życiem rodzinnym, bez ciągłego napięcia i strachu przed jutrem. Najważniejsze jest chyba bezpieczeństwo zatrudnienia (umowa o pracę, znikoma liczba zwolnień), ale atmosfera w pracy też pomaga. W VIGO relacje między pracownikami na każdym szczeblu są oparte na szacunku i poczuciu wzajemnej zależności. Firma dba o to aby pracownicy czuli się jej częścią, a nie narzędziem w osiągnięciu celu.
Kamil Antosik
Kamil AntosikTechnik Montażu Detektorów
Odkąd pracuję w VIGO uśmiech nie znika z mojej twarzy, ponieważ w końcu znalazłem pracę, w której czuję się doceniany. Moje postępy w pracy są zauważane przez moich przełożonych i doceniane poprzez regularne premie oraz podwyżki wynagrodzenia. Pracodawca nie ma żadnych przeciwwskazań, abym regularnie oddawał krew (za co jutro odbieram odznakę „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”).

Razem po pracy

VIGO System to nie tylko praca. Bardzo istotną rzeczą dla firmy jest zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Wybierz pracę dla siebie: