Co nas wyróżnia?

VIGO System to przykład optymalnego połączenia świata nauki i biznesu. Wiele naszych projektów jest realizowanych we współpracy z czołowymi światowymi uczelniami takimi jak MIT czy Uniwersytet Princeton. Nasi pracownicy to elita w swoim zawodzie. Są kreatywni, a struktura naszej firmy powoduje, że ich opinie i pomysły trafiaj bezpośrednio do osoby decyzyjnej, przez co mają bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju firmy.

Czemu warto?

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, której specjalizacją jest tworzenie nowych, innowacyjnych produktów, systemów pomiarowych, a przede wszystkim oferowanie innowacyjnych rozwiązań dla klientów. Zdobywamy wiedzę, dzielimy się doświadczeniem i szukamy lepszych, innowacyjnych rozwiązań. VIGO System  to nie tylko praca z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie, ale także niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w międzynarodowych projektach badawczych.

Wypowiedzi pracowników:

Marcin Nowacki
Marcin NowackiStarszy Specjalista Sprzedaży
Największa satysfakcja z pracy w VIGO System to uczestnictwo w tworzeniu niesamowitej innowacyjnej technologii pozwalającej  naukowcom, wynalazcom i przedsiębiorcom odkrywać nowe aspekty przemysłu i świata. Ogólnoświatowe zapotrzebowanie na detektory VIGO System sprawia, że codziennie współpracuję z ludźmi z najróżniejszych państw i kultur, co pozwala zachować ciekawość i codzienny wysoki zapał do pracy.
Kamil Antosik
Kamil AntosikTechnik Montażu Detektorów
Odkąd pracuję w VIGO uśmiech nie znika z mojej twarzy, ponieważ w końcu znalazłem pracę, w której czuję się doceniany. Moje postępy w pracy są zauważane przez moich przełożonych i doceniane poprzez regularne premie oraz podwyżki wynagrodzenia. Pracodawca nie ma żadnych przeciwwskazań, abym regularnie oddawał krew (za co jutro odbieram odznakę “Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”).
Rozwiń
Paweł Leszcz
Paweł LeszczInżynier Rozwoju Elektroniki
Praca w VIGO pozwala spokojnie cieszyć się życiem rodzinnym, bez ciągłego napięcia i strachu przed jutrem. Najważniejsze jest chyba bezpieczeństwo zatrudnienia (umowa o pracę, znikoma liczba zwolnień), ale atmosfera w pracy też pomaga. W VIGO relacje między pracownikami na każdym szczeblu są oparte na szacunku i poczuciu wzajemnej zależności. Firma dba o to aby pracownicy czuli się jej częścią, a nie narzędziem w osiągnięciu celu.

Razem po pracy

VIGO System to nie tylko praca. Bardzo istotną rzeczą dla firmy jest zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Wybierz pracę dla siebie: