Oferty pracy dla specjalistów

Stanowisko Dział Data publikacji
Technik/Inżynier Epitaksji MOCVD Epitaksji III-V 27/07/2022 Aplikuj
Technik Utrzymania Ruchu Produkcji 18/07/2022 Aplikuj
Kontroler Jakości Dział Jakości 14/07/2022 Aplikuj
Młodszy Specjalista ds. Logistyki Zakupów i Logistyki 14/07/2022 Aplikuj
Technik Processingu (Produkcja) Produkcji 08/06/2022 Aplikuj
Programista PYTHON Rozwoju i Technologii 04/03/2022 Aplikuj
Koordynator Projektów Rozwoju i Technologii 09/02/2022 Aplikuj
Technik Montażu Produkcji 03/02/2022 Aplikuj
Specjalista ds. Analiz Rynku Sprzedaży i Marketingu 27/07/2022 Aplikuj

Rozwijaj się z nami!

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”, Konfucjusz.

Zatrudniamy ludzi z pasją i dokładamy starań, by mogli te pasje z nami nie tylko rozwijać, ale także odkrywać nowe.
Liczne inicjatywy rozwojowe oraz szkolenia, udział w projektach zawodowych i organizacyjnych, możliwość zmiany zespołu oraz bezpośredni dostęp do osób podejmujących kluczowe decyzje, sprawiają, że w VIGO łatwo jest realizować swoje pomysły.

Oferty pracy dla menadżerów

Nie znalazła/eś oferty dla siebie?

Nie szkodzi. Zostaw nam swoje dane

  Załącz dokumenty

  Jeśli chcesz załączyć więcej niż 1 plik, spakuj je do archiwum ZIP. Maksymalny rozmiar pliku to 20MB.

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych."

  1. Administratorem Danych Osobowych przekazanych w dokumentach rekrutacyjnych jest VIGO System S.A, zwany dalej Administratorem.
  2. Siedziba Administratora Danych Osobowych mieści się w Ożarowie Mazowieckim (05 - 850) przy ulicy Poznańskiej 129/133.
  3. Z Administratorem można skontaktować się poprzez adres e-mail: ado@vigo.com.pl.
  4. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie do celów związanych z rekrutacją na dane stanowisko oraz do podjęcia niezbędnych działań dla celów procesu rekrutacyjnego.
  5. Dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego i zostaną usunięte najpóźniej w ciągu 6 miesięcy po jego zakończeniu.
  6. Administrator nie zamierza przekazywać danych innym odbiorcom ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowych.
  7. Osoba aplikująca ma prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, uzupełnienia, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
  8. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, osobie aplikującej przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  9. W oparciu o posiadane dane osobowe, Administrator nie będzie podejmował zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania. (Niezamieszczenie powyższej klauzuli oraz niepotwierdzenie zapoznania się z powyższym oświadczeniem uniemożliwi udział w procesie rekrutacyjnym.)