VIGO System wspiera aktywny tryb życia. Nasi pracownicy startują w biegach z przeszkodami, tworzą zgrany zespół piłkarski oraz organizują wspólne podróże.

RUNMAGEDON – Siła i charakter

Drużyna biegająca w RUNMAGEDDONACH postawiła sobie ambitny cel na 2018 rok – zdobycie trofeum „weterana”. Aby to osiągnąć, każdy uczestnik musi pokonać wszystkie dystanse oferowane przez organizatorów w ciągu jednego sezonu. Pierwszy z nich – „Rekrut” i został pokonany 13 stycznia w niezwykle trudnych zimowych warunkach. Nasza drużyna miała do pokonania dystans 8 km i 30 wymagających przeszkód. Kolejny etap – „Classic”, odbył się 27 maja na terenie Twierdzy Modlin. Na naszych biegaczy czekał dystans 17,5 km oraz 50 przeszkód.

Ostatnim krokiem do zdobycia statusu „weterana” jest bieg „Hardcore”. W tym etapie nasi pracownicy będą mieli do pokonania dystans minimum 21 km oraz 70 przeszkód. Warto podkreślić, że bieg organizowany 21 października, będzie biegiem górskim. Mamy nadzieję, że nasi pracownicy okażą się równie niezawodni, co produkowane przez nas detektory.

Drużyna (nie tylko) piłkarska

W VIGO System działa również drużyna piłkarska. Wspólne zainteresowania oraz pasja do sportu skłania do wspólnych treningów, które odbywają się dwa razy w tygodniu.

W dniach 13-14 maja 2018 drużyna wystartowała w Mistrzostwach Polski branży IT. Wysoki poziom całej imprezy nie pozwolił na najwyższe miejsca lecz wszyscy zawodnicy byli zadowoleni ze swojej gry i wspólnego występu w piłkarskim turnieju.

Obecnie mają jeszcze więcej zapału do kontynuowania wspólnych treningów, na które zapraszamy wszystkich chętnych pracowników.

praca w VIGO