Praktykant (k/m) w Dziale Jakości

TY:

Masz wysokie zdolności analityczne dzięki czemu zwracasz uwagę na szczegóły, ale potrafisz je także dostrzec w szerokim kontekście wpływów i zależności. Chcesz się zajmować monitorowaniem i kontrolą jakości produktów i/lub procesów wewnętrznych. Intereresujesz się inżynierią materiałową, lub optoelektroniką i nie możesz doczekać się chwili, kiedy zaczniesz w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę.

MY:

Organizujemy Wakacyjny Program Praktyk, by dać szansę studentom, którzy ukończyli co najmniej III rok studiów, na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych. W VIGO weryfikujemy jakość produktów oraz zajmujemy się rozwojem systemów jakości – identyfikujemy problemy jakościowe i koordynujemy wdrożenie odpowiednich działań korygujących, opracowujemy procedury, itp.

RAZEM:

Możemy spędzić jeden wakacyjny miesiąc, w czasie którego postaramy się zarazić Cię naszą pasją do jakości. Pokażemy Ci jak pracujemy i chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Włączymy Cię w nasze codzienne zadania, byś mógł/mogła przełożyć wiedzę akademicką na konkretne rozwiązania biznesowe.
Jeśli szukasz praktyki, by pogłębić wiedzę i zdobyć dodatkowe umiejętności,
VIGO System to z pewnością dobry adres!

Rekrutacja otwarta także dla osób bez znajomości języka polskiego.