Jakie zadania Ci powierzymy?
Zadania stojące przed zespołem są powiązane przede wszystkim z fizyką pomiarów detektorów, a także z istniejącymi procesami
biznesowymi.
Jako Programista Python, skupisz się przede wszystkim na programowaniu aplikacji oraz testów automatycznych.
Będziesz zajmować się regularną analizą potrzeb i opracowaniem rozwiązań adekwatnych do potrzeb naszej produkcji.
Ważnym aspektem pracy programisty jest także przygotowywanie dokumentacji.
Zespół programistów zorganizowany jest w oparciu o: SCRUM, Test Driven Development, SOLID Principles.

Jakich kwalifikacji wymagamy?
• 2 lata doświadczenia w komercyjnym programowaniu w Python;
• znajomość Python 3.x;
• umiejętność korzystania z git;
• umiejętność pisania testów jednostkowych do swojego kodu;
• komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B2).

Co jeszcze może Ci się przydać?
• wykształcenie wyższe magisterskie,
• wiedza z zakresu fizyki/elektroniki/optyki,
• umiejętność pisania kodu w dyscyplinie TDD,
• doświadczenia w obsłudze urządzeń zewnętrznych,
• doświadczenie związane z architekturą klient – serwer,
• wiedza z zakresu rozwiązań CI/CD,
• znajomość języka silnie typowanego,
• znajomość Django,
• znajomość Qt.